KONST / Litografier / Färglitografi 10256059
nr 1025 6059
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Mårten Andersson (f. 1934), 374/1400, signerad, motivet: 38x45
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:44:34
100 kr
150 kr
200 kr
700 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
14 mar
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson